⛵🏝️INFORMAZIONI

⛵🏝️INFORMAZIONI

Jak se dostat do MALTA: BOOK FERRY LET

Kolem ostrova: HIRE MOTOCYKL / CAR
POBYT: HOTEL, B&B, APARTMÁNY, CITY

VIDEO ON MALTA

Souostroví Malty je v centru Středozemního moře, prostě 90 km od Sicílie 290 km od afrického pobřeží. Vzhledem ke své poloze je možno říci, že jeden z nich je klenot ve Středomoří a je vyrobena z hlavního ostrova, který dává jeho jméno k souostroví a dvěma menšími ostrovy Gozo a Comino.

Malta Info

Navzdory malým rozměrům můžete najít všechny druhy zájmů a zábavy, rozmanitost věcí vidět a dělat, aby toto jedinečné souostroví i úplná. Maltské ostrovy jsou sbírka umění, historie, archeologie, folklór, sport, ruční práce, kulinářské umění, ruční práce, atrakcí a zábavy, Proto je starého a moderního se mísí do formy velkolepé a těžké najít scénáře.

Souostroví byl vybrán jako konání rytíři sv, běžně známý jako Cavalieri di Malta, Jednalo se o okamžik slávy v historii těchto ostrovů a obohatili s řadou měst a uměleckých děl.
Ostrovy nabízejí služby autobus národní, ale aby bylo možné volně otáčet, můžete použít auto nebo motocykl půjčovna, existují v každém městě za rozumnou cenu.

Malta Knights

Malta je hlavní ostrov a je největší co do velikosti, což je jediné letiště na souostroví; kapitál je Valletta, Hlavní turistické a obchodní přístav souostroví, ze kterého se můžete dostat po moři ostatních otvorů další dva ostrovy prostřednictvím služby trajekt místní.

Valletta s Medina, Rabat E většina jsou některé krásné bohaté maltské město pevností, paláce, kostely a hradby, které je chráněno před cizích národů invazí.

Na ostrově je také spojena s historií svatého Pavla, který se zde ztroskotal a zůstal tam po dobu tří měsíců; má nárok na letovisko Svatý. Paul je Bay.
V jižní části pobřeží jsou nízké a plné zálivů a zátok, jako je ten, ve kterém leží malebné rybářské vesnice Marsaxlokk. Uvnitř najdete antické chrámy Tarxien a vzácné prehistorické pozůstatky Hagar qim.
Nejlepší pláže se nacházejí na sever, stojí za návštěvu Paradise Bay, Golden Bay E Ghajn Tuffieha Bay, následovaný Mellieha E Bugibba.

 

Gozo Je druhým největším ostrovem souostroví, méně turistické a klidnější, kde je tempo je pomalejší a více relaxační než Malta, může být dosaženo pouze ve trajekt. Jediným skutečným město Victoria se nachází v centru ostrova; Také návštěva slavného modré okno (Azur Window) působivý přírodní skalní oblouk, který se zvedá z moře, oblíbenou destinací pro ty, kteří milují potápění.
Dokonce i v Gozo lze nalézt kostely a svatyně, prehistorické chrámy a krásné pláže Ramla na kterém se rodí mytologická legenda.

Malta moře

Comino je malý ostrov, který leží mezi Maltou a Gozo, dosažitelná trajekt, oblíbenou destinací pro potápěče a snorkelers, se svými několika obyvateli a pouze jednu rodinu albergo To je pravděpodobně nejvíce klidný ostrov, ale velmi krásná.

BOOK FERRY LET
HIRE MOTOCYKL / CAR
HOTEL, APARTMÁNY, CITY