⛵🏝️INFORMAZIONI

⛵🏝️INFORMAZIONI

Kuidas saada MALTA: BRONEERI ülelend

Ümber saare: VABA Motorcycle / CAR
STAY: HOTEL, B&B, korterid, CITY

Video MALTA

Saarestik Malta keskmes on Vahemere, lihtsalt 90 km Sitsiilia ja 290 km kaugusel Aafrika rannikul. Tänu oma asukoha võib öelda, et üks on pärl Vahemere ja on valmistatud peamised saarel, mis annab oma nime saarestikus ja kaks väikesaartele Gozo ja Comino.

Malta Info

Vaatamata väiksusele leiad igasuguseid huvide ja meelelahutus, erinevaid asju näha ja teha seda unikaalset saarestikus ja täielik. Malta saared on kunstikogu, ajalugu, arheoloogia, rahvaluule, Sport, käsitöö, köögikunst, käsitöö, vaatamisväärsuste ja lõbus, Seega vana ja kaasaegse moodustamiseks segatakse tähelepanuväärne ja raske leida stsenaariumid.

Saarestik valiti valik poolt Rüütlite St. John, tuntakse rohkem Cavalieri di Malta, Nad esindasid hetk au ajaloos nende saarte ja on rikastatud paljude linnade ja kunstiteoste.
Saared pakuvad teenuseid buss riiklik, kuid oleks võimalik vabalt pöörata saate auto või mootorratas rendi, on igas linnas mõistliku hinnaga.

Malta Knights

Malta on peamine saarel ja on suurim suurus, mis see on ainus lennujaama saarestiku; pealinnas on Valletta, peamine turismi ja kaubasadam saarestiku, kust saab jõuda meritsi teiste sadamate teised kaks saart läbi teenuse parvlaev kohalik.

Valletta koos Medina, Rabat e kõige on mõned ilusad rikas Malta linna kindlused, paleed, kirikud ja vallid, mis kaitseb neid välismaa rahvaid sissetungide.

Saar on seotud ka ajaloo St. Paul, kes hukkus siin ja jäi sinna kolmeks kuuks; tal on õigus kuurortlinnas St. Pauli laht.
Lõunaosas rannajoone nad on madalad ja täis lahed ja abajad nagu see, kus asub maaliline kaluriküla Marsaxlokki. Toas leiad iidsed templid Tarxieni ja haruldaste eelajaloolised säilmete Hagar Kvaliteediindeksi meetodit.
Parim rannad asuvad põhja, tasub külastada Paradise Bay, Golden Bay e Ghajn Tuffieha Bay, millele järgneb Mellieha e Bugibba.

 

Gozo See on suuruselt teine ​​saar saarestikus, vähem Turistidele ja rahulikum, kus tempo on aeglasem ja lõõgastav kui Malta, saab saavutati parvlaev. Ainus tõeline linn on Victoria asub saare keskosas; külastada ka kuulsa Blue Window (Azur Window) muljetavaldav looduslik kivi arch, mis tõuseb merest, populaarne sihtkoht neile, kes armastavad sukeldumine.
Isegi Gozo võib leida kirikud ja pühamud, eelajaloolised templid ja ilus rand Ramla mille mütoloogiline legend on sündinud.

Malta merel

Comino on väike saar, mis jääb Malta ja Gozo, saavutatud parvlaev, populaarne sihtkoht sukeldujad ja snorkelers, tema vähe elanikke ja ainult üks pere Albergo See on ilmselt kõige rahulikum saar, kuid väga ilus.

BRONEERI ülelend
VABA Motorcycle / CAR
HOTEL, korterid, CITY