⛵🏝️INFORMAZIONI

⛵🏝️INFORMAZIONI

چگونه برای رسیدن به مالت: کتاب FERRY پرواز

در اطراف جزیره: استخدام موتور سیکلت / CAR
اقامت: هتل, B&B, آپارتمان, شهر

ویدئو در مالت

مجمع الجزایر مالت است در مرکز دریای مدیترانه, فقط 90 کیلومتر از سیسیل و 290 کیلومتر از سواحل آفریقا. به دلیل موقعیت آن می توان گفت که یکی گوهر در دریای مدیترانه است و از جزیره اصلی که نام خود را به مجمع الجزایر می دهد و دو جزیره کوچکتر از Gozo و Comino ساخته شده.

مالت اطلاعات

با وجود اندازه کوچک شما می توانید همه نوع از منافع و سرگرمی پیدا, انواع چیزهایی برای دیدن و انجام این مجمع الجزایر منحصر به فرد و کامل. مالتی جزایر مجموعه ای از هنر هستند, تاریخ, باستان شناسی, فرهنگ عامه, ورزش, صنعت دستی, هنر آشپزی, صنعت دستی, جاذبه های گردشگری و سرگرم کننده, از این رو باستان و مدرن مخلوط به فرم دیدنی و جذاب و سخت برای پیدا کردن سناریوهای.

مجمع الجزایر به عنوان محل برگزاری توسط شوالیه های سنت جان انتخاب شد, معمولا به عنوان کاوالیری دی مالت شناخته شده, آنها یک لحظه از شکوه و عظمت در تاریخ از این جزایر نشان داده و با شهرستانها متعدد غنی و آثار هنری.
این جزایر در ارائه خدمات اتوبوس ملی, اما قادر به نوبه خود آزادانه شما می توانید ماشین یا موتور سیکلت استفاده کرایه, در هر شهرستان با قیمت مناسب وجود دارد.

مالت شوالیه

مالت جزیره اصلی است و بزرگترین در اندازه است, که در آن تنها فرودگاه مجمع الجزایر است; پایتخت است والتا, توریستی اصلی و بندر تجاری مجمع الجزایر, که از آن شما می توانید از طریق دریا از دو جزیره دیگر را از طریق خدمات رسیدن به بنادر دیگر کشتی محلی.

والتا با مدینه, رباط الکترونیکی بیشترین برخی از شهرستان زیبای مالتی غنی از قلعه می, کاخ, کلیساها و باروها که آنها را از تهاجم مردمان بیگانه محافظت.

جزیره نیز به تاریخ سنت پل، که در اینجا غرق شد و در آنجا به مدت سه ماه در آنجا ماند مرتبط; او به شهر رفت و آمد مکرر تحت عنوان سنت. خلیج پل.
در بخش جنوبی خط ساحلی آنها کم و پر است از خلیج و coves مانند یکی که در آن قرار دارد، روستای ماهیگیری زیبا هستند مارساکسلوک. داخل شما می توانید معابد باستانی پیدا تارکسین و نادر باقی مانده ماقبل تاریخ QIM هاجر.
بهترین سواحل در شمال واقع, ارزش بازدید بهشت خلیج, خلیج طلایی الکترونیکی Ghajn Tuffieha خلیج, به دنبال آن ملیحا الکترونیکی Bugibba.

 

گزو این دومین جزیره مجمع الجزایر است, کمتر توریستی و صلح آمیز تر, که در آن سرعت کندتر و بیشتر آرامش بخش از مالت, تنها می تواند در رسیده کشتی. شهرستان تنها واقعی است ویکتوریا واقع در مرکز جزیره; همچنین بازدید از آبی پنجره معروف (دازور پنجره) قابل توجه قوس سنگ طبیعی که بالا می رود از دریا, مقصد محبوب برای کسانی که عشق غواصی.
حتی در گزو را می توان یافت کلیساها و زیارتگاه ها, معابد ماقبل تاریخ و ساحل زیبا رمله که به یک افسانه های اساطیری متولد شده است.

دریا مالت

کومینو جزیره کوچک است که دروغ بین مالت و Gozo, رسیده است که توسط کشتی, مقصد محبوب برای غواصان و snorkelers, با چند نفر و تنها یک خانواده آن البرگو این احتمالا به جزیره صلح آمیز ترین اما بسیار زیبا.

کتاب FERRY پرواز
استخدام موتور سیکلت / CAR
هتل, آپارتمان, شهر