⛵🏝️INFORMAZIONI

⛵🏝️INFORMAZIONI

Ako sa dostať do MALTA: BOOK FERRY ROKOV

okolo ostrova: HIRE MOTOCYKEL / CAR
POBYT: HOTEL, B&B, APARTMÁNY, CITY

VIDEO ON MALTA

Súostrovie Malty je v centre Stredozemného mora, proste 90 km od Sicílie 290 km od afrického pobrežia. Vzhľadom k svojej polohe je možné povedať, že jeden z nich je klenot v Stredomorí a je vyrobená z hlavného ostrova, ktorý dáva jeho meno k súostroviu a dvoma menšími ostrovmi Gozo a Comino.

Malta Info

Napriek malým rozmerom môžete nájsť všetky druhy záujmov a zábavy, rozmanitosť vecí vidieť a robiť, aby toto jedinečné súostrovie aj úplná. Maltské ostrovy sú zbierka umenia, histórie, archeológia, folklór, šport, ručné práce, kulinárske umenie, ručné práce, atrakcií a zábavy, Preto je starého a moderného sa miešajú do formy veľkolepé a ťažké nájsť scenáre.

Súostrovie bol vybraný ako konania rytieri sv, bežne známy ako Cavalieri di Malta, Jednalo sa o okamih slávy v histórii týchto ostrovov a obohatili s radom miest a umeleckých diel.
Ostrovy ponúkajú služby autobus národná, ale aby bolo možné voľne otáčať, môžete použiť auto alebo motocykel požičovňa, existujú v každom meste za rozumnú cenu.

Malta Knights

Malta je hlavný ostrov a je najväčšou čo do veľkosti, čo je jediné letisko na súostroví; kapitál je Valletta, Hlavné turistické a obchodný prístav súostrovia, z ktorého sa môžete dostať po mori ostatných otvorov ďalšie dva ostrovy prostredníctvom služby trajekt miestna.

Valletta s medina, Rabat e väčšina sú niektoré krásne bohaté maltskej mesto pevnosťou, paláca, kostoly a hradby, ktoré je chránené pred cudzích národov inváziou.

Na ostrove je tiež spojená s históriou svätého Pavla, ktorý sa tu stroskotal a zostal tam po dobu troch mesiacov; má nárok na letovisko st. Paul je Bay.
V južnej časti pobrežia sú nízke a plné zálivov a zátok, ako je ten, v ktorom leží malebné rybárske dediny Marsaxlokk. Vnútri nájdete antické chrámy Tarxien a vzácne prehistorické pozostatky Hagar qim.
Najlepšie pláže sa nachádzajú na sever, stojí za návštevu paradise Bay, Golden Bay e Ghajn Tuffieha Bay, nasledovaný Mellieha e Bugibba.

 

Gozo Je druhým najväčším ostrovom súostrovia, menej turistické a pokojnejšie, kde je tempo je pomalšie a viac relaxačné než Malta, môže byť dosiahnuté iba vo trajekt. Jediným skutočným město Victoria sa nachádza v centre ostrova; Tiež návšteva slávneho modré okno (azur Window) pôsobivý prírodný skalný oblúk, ktorý sa dvíha z mora, obľúbenou destináciou pre tých, ktorí milujú potápanie.
Dokonca aj v Gozo možno nájsť kostoly a svätyne, prehistorické chrámy a krásne pláže Ramla na ktorom sa rodí mytologická legenda.

Malta mora

Comino je malý ostrov, ktorý leží medzi Maltou a Gozo, dosiahnuteľná trajekt, obľúbenou destináciou pre potápačov a snorkelers, so svojimi niekoľkými obyvateľmi a len jednu rodinu albergo To je pravdepodobne najviac pokojný ostrov, ale veľmi krásna.

BOOK FERRY ROKOV
HIRE MOTOCYKEL / CAR
HOTEL, APARTMÁNY, CITY