⛵🏝️INFORMAZIONI

⛵🏝️INFORMAZIONI

Malta ALMAK İÇİN NASIL: KİTAP FERİBOT UÇUŞ

ETRAFINDA ADASI: KİRALAMA MOTOSİKLET / OTOMOBİL
KAL: OTEL, B&B, APARTMANLARI, ŞEHİR

VİDEO ÜZERİNE MALTA

Malta takımadaları Akdeniz'in merkezinde yer alıyor, sadece 90 Sicilya km ve 290 Afrika kıyılarından km. Kendi konumu nedeniyle tek Akdeniz'de bir mücevher ve adalar adını veren ana ada ve Gozo ve Comino iki küçük adalar yapılır söylenebilir.

Malta Bilgisi

Küçük boyutuna rağmen sen ilgi ve her türlü eğlence bulabilirsiniz, şeylerin çeşitliliği görmek ve bu eşsiz adalar ve tam yapabilirim. Malta Adaları sanat koleksiyonu vardır, tarih, arkeoloji, folklor, spor, el sanatı, yemek pişirme sanatı, el sanatı, konumlar ve eğlence, Dolayısıyla antik ve modern senaryoları bulmak muhteşem ve sert oluşturmak üzere karıştırılırlar.

adalar Aziz John Şövalyeleri tarafından mekan olarak seçildi, daha yaygın Cavalieri di Malta olarak bilinen, Onlar bu adaların tarihinin zafer anını temsil ve çok sayıda şehirler ile zenginleştirilmiş ve sanat eserleri.
Adalar hizmetler sunmak otobüs ulusal, ama muktedir araba veya motosiklet kullanabilirsiniz serbestçe çevirmek kiralama, makul fiyatlarla her şehirde vardır.

Malta Şövalyeleri

Malta Ana ada ve boyut olarak en büyüğüdür, hangi adalar tek havaalanıdır; başkentidir Valetta, Başlıca turistik ve Takımadaları'nın ticari liman, Kendisinden başka bağlantı noktalarını deniz yoluyla hizmet aracılığıyla diğer iki adalar ulaşabilir feribot yerel.

ile Valetta Medine, Rabat e en kalelerinden güzel zengin Malta şehir bazılarıdır, saraylar, kilise ve surları yabancı halkları istilaları onları koruduğunu.

Ada da burada gemi kazası ve üç ay boyunca orada kaldı edildi St. Paul, tarihinin bağlantılıdır; o tatil beldesi hakkına sahiptir St. Paul Bay.
sahil güney kısmında bunlar düşük ve bir yalan güzel balıkçı köyü gibi koyların dolu Marsaxlokk. antik tapınak bulabilirsiniz İçinde Tarxien ve nadir tarih öncesi kalıntılar Hagar Qim.
En iyi plajlar kuzey bulunur, değerinde ziyaret Paradise Bay, golden Bay e Ghajn Tuffieha Bay, ardından Mellieha e Bugibba.

 

Gozo Bu adalar ikinci büyük adasıdır, daha az turistik ve daha huzurlu, hızı nerede daha yavaş ve daha Malta den rahatlatıcı, Sadece ulaşılabilir feribot. Tek gerçek şehirdir Victoria Adanın merkezinde bulunan; Ayrıca ünlü Mavi Pencere adresini ziyaret (Azur Pencere) denizlerden ayrıldı etkileyici doğal kaya kemer, dalış sevenler için popüler bir hedef.
Hatta Gozo bulunabilir kilise ve türbelerin, Tarih öncesi tapınaklar ve güzel plaj Ramla hangi mitolojik efsane doğar.

Malta deniz

Comino küçük ada olduğunu Malta ve Gozo arasındaki yalanlar, ulaştığı feribot, dalgıçlar ve snorkelers için popüler bir hedef, onun birkaç sakinleri ve sadece bir aile ile albergo Muhtemelen en huzurlu ada ama çok güzel.

KİTAP FERİBOT UÇUŞ
KİRALAMA MOTOSİKLET / OTOMOBİL
OTEL, APARTMANLARI, ŞEHİR