⛵🏝️INFORMAZIONI

⛵🏝️INFORMAZIONI

Як дістатися до MALTA: BOOK ПАРОМ ПОЛІТ

НАВКОЛО ОСТРОВА: ПРОКАТ МОТОЦИКЛІВ / CAR
STAY: HOTEL, В&В, КВАРТИРИ, МІСТО

ВІДЕО НА MALTA

Архіпелаг Мальта знаходиться в центрі Середземного моря, просто 90 км від Сицилії і 290 км від африканського узбережжя. Завдяки своєму розташуванню, можна сказати, що один дорогоцінний камінь в Середземному морі і складається з головного острова, який дає свою назву на архіпелазі і два невеликих острови Гозо і Коміно.

Мальта інформація

Незважаючи на невеликий розмір ви можете знайти всі види інтересів і розваги, різноманітність речей, щоб побачити і робить цей унікальний архіпелаг і повний. Мальтійські острови являють собою колекцію мистецтва, історія, археологія, фольклор, спорт, ремісничий, кулінарне мистецтво, ремісничий, пам'ятки і розваги, Таким чином, древні і сучасні, змішують з утворенням видовищними і важко знайти сценарії.

Архіпелаг був вибраний як місце лицарів Святого Іоанна, більш широко відомий як Кавальєрі ді Мальта, Вони представляли собою момент слави в історії цих островів і збагачуються з численними містами і твором мистецтва.
Острови пропонують послуги автобус національний, але, щоб мати можливість вільно провертатися ви можете використовувати автомобіль або мотоцикл прокат, є в кожному місті, за розумними цінами.

Мальта Лицарі

Мальта є головним островом і є найбільшим за розміром, який є єдиним аеропортом архіпелагу; столиця Валлетта, головний туристичний і торговий порт архіпелагу, з якого ви можете дістатися по морю в інші порти двох інших островів через сервіс паром місцевий.

Валлетта з Medina, Рабат е найбільш деякі з красивого багатого мальтійського міста фортець, палаци, церкви та фортечні стіни, які захищали їх від іноземних навал народів.

Острів також пов'язаний з історією Святого Павла, який був корабля тут і залишився там протягом трьох місяців; він має право на курортне місто вулиця. Бей Павла.
У південній частині узбережжя вони є низькими і повний заток і бухт, як той, де лежить мальовнича рибальське село Марсашлок. Усередині ви можете знайти стародавні храми Tarxien і рідкісні доісторичні останки Хагар Кім.
Кращі пляжі розташовані на північ, варто відвідати Paradise Bay, Golden Bay е Айн Tuffieha Bay, з подальшим Меліхов е Bugibba.

 

Гозо Це другий за величиною острів архіпелагу, Проте переповненим туристами і більш спокійним, де темп повільніше і більш розслабляючий, ніж Мальта, може бути досягнуто тільки в паром. Єдиний реальний місто Вікторія розташований в центрі острова; також відвідати знамените синє вікно (Лазурне вікно) вражаюча природна скеля арка, яка піднімається з моря, популярне місце для тих, хто любить дайвінг.
Навіть в Гозо можна знайти церкви і храми, доісторичні храми і красивий пляж Рамле на якому народжується міфологічна легенда.

Мальта море

Коміно це невеликий острів, який лежить між Мальтою і Гозо, досягається паром, популярне місце для дайверів і снорклінга, з його кількома жителями, і тільки одна сім'ї Альберго Це, ймовірно, самий мирний острів, але дуже красивий.

BOOK ПАРОМ ПОЛІТ
ПРОКАТ МОТОЦИКЛІВ / CAR
HOTEL, КВАРТИРИ, МІСТО