INFO

INFO

Siit leiate teavet oma järgmise reisi kohta Sitsiiliasse. Mida näha, mida teha, kuidas Sitsiiliasse saada. Näpunäiteid ööbimiskoha valimiseks koos majutusvõimaluste valikuga.
Vahemere südames asuv Sitsiilia on pikka aega olnud koht, kus kohtuvad erinevad kultuurid ja õitsevad tsivilisatsioonid.
Kõik naaberpopulatsioonid on varem või hiljem Sitsiiliast läbi käinud: Foiniiklased, kreeklased, roomlased, araablased, prantsuse, hispaanlased, itaallased (Jah! , ka nemad olid sissetungijad ..). Isegi ameeriklased tungisid hiljuti Teise maailmasõja ajal. Oma ajaloole truuks jäädes on Sitsiilia täna koduks paljudele Põhja-Aafrikast pärit immigrantidele, Albaania, Rumeenia ja teised riigid. Alates Euroopa Liidust kolivad siia mõned põhjaeurooplased.

Sitsiiliast on aeglaselt saamas USA California osariik.

https://www.youtube.com/watch?v=98xU6wzUj2o

Inimesi köidab siia ilus ilm, sitsiillaste sõbralikkus, suurepärane toit, loomulikku ilu, arhitektuursed ehitised barokksetest kirikutest Kreeka templiteni. Vähesed teavad, et siin Sitsiilias on rohkem kreeka templeid kui Kreekas. Ilmselt on iidsed kreeklased, kes lahkusid mägisest maast nagu Kreeka, valinud midagi paremat: Sitsiilia! Isegi täna, nende geenid säilivad mõnel tänapäeva sitsiillasel. See sait on siin selleks, et aidata teil planeerida oma puhkust Sitsiilias ja mitte tüüdata teid Sitsiilia ajalooga. Kui olete huvitatud Sitsiilia arheoloogiast, võite jääda siia igaveseks. Sitsiilia on suur saar, mida ümbritsevad paljud väikesed saared. Nii et hoiatage: Kui tulete nädalaks, ei saa te seda kõike külastada. Ja me ei arvesta isegi Sitsiilia väiksemaid saari. Selle saidi eesmärk on aidata teil avastada nišše, mida massiturism ei kasuta

Tahaks Sitsiiliat külastada? Alustage uurimist Barokkse Sitsiilia Ragusa Ibla ja Riviera kagutipp

Ärge unustage külastada teisi saidi lehti nagu kus ööbida nõu ja näpunäidete saamiseks.