اطلاعات

اطلاعات

در اینجا اطلاعات سفر بعدی خود به سیسیل را خواهید یافت. چه برای دیدن, چه باید کرد, چگونه به سیسیل برسیم. نکاتی در مورد نحوه انتخاب محل اقامت با مجموعه ای از اقامتگاه ها.
سیسیل با موقعیتی که در قلب مدیترانه دارد، از دیرباز مکانی بوده است که فرهنگ‌های مختلف در آن قرار می‌گیرند و تمدن‌ها شکوفا می‌شوند..
تمام جمعیت های همسایه دیر یا زود از سیسیل عبور کرده اند: فنیقی ها, یونانی ها, رومیان, اعراب, فرانسوی, اسپانیایی ها, ایتالیایی ها (آره! , آنها نیز مهاجم بودند ..). حتی آمریکایی ها اخیراً در طول جنگ جهانی دوم حمله کردند. وفادار به تاریخ خود، سیسیل امروز خانه بسیاری از مهاجران از شمال آفریقا است, آلبانی, رومانی و سایر کشورها. از زمان اتحادیه اروپا، تعدادی از شمال اروپا در حال نقل مکان به اینجا هستند.

سیسیل کم کم به کالیفرنیای ایالات متحده تبدیل می شود.

HTTPS://www.youtube.com/watch?v=98xU6wzUj2o

چیزی که مردم را در اینجا جذب می کند آب و هوای زیبا است, دوستی سیسیلی ها, غذای عالی, زیبایی طبیعی, ساختمان های معماری از کلیساهای باروک گرفته تا معابد یونانی. تعداد کمی از معابد یونانی در سیسیل بیشتر از یونان هستند. ظاهراً یونانیان باستان که سرزمین کوهستانی مانند یونان را ترک کرده اند، چیز بهتری را انتخاب کرده اند: سیسیل! حتی امروز, ژن های آنها در برخی از سیسیلی های امروزی زنده مانده است. این سایت اینجاست تا به شما کمک کند برای تعطیلات خود در سیسیل برنامه ریزی کنید و شما را از تاریخ سیسیل خسته نکند.. اگر به باستان شناسی در سیسیل علاقه مند هستید، ممکن است بخواهید برای همیشه در اینجا بمانید. سیسیل یک جزیره بزرگ است که از جزایر کوچک زیادی احاطه شده است. پس اخطار داشته باشید: اگر یک هفته بیایید نمی توانید همه آن را ببینید. و ما حتی جزایر کوچکتر سیسیل را در نظر نمی گیریم. این سایت قصد دارد به شما کمک کند تا مکان هایی را کشف کنید که توسط گردشگری انبوه در آن مورد استفاده قرار نمی گیرند

می خواهید از سیسیل دیدن کنید? شروع به کاوش کنید نوک جنوب شرقی سیسیل باروک راگوزا ابلا و ریویرا

فراموش نکنید که از سایر صفحات سایت لایک بازدید کنید جایی که برای اقامت برای مشاوره و راهنمایی.