מידע

מידע

כאן תמצאו מידע לטיול הבא שלכם לסיציליה. מה לראות, מה לעשות, איך להגיע לסיציליה. טיפים כיצד לבחור היכן לשהות עם מבחר מקומות לינה.
סיציליה עם מיקומה בלב הים התיכון היא כבר מזמן מקום בו נפגשות תרבויות שונות וציביליזציות פורחות.
כל האוכלוסיות השכנות עברו דרך סיציליה במוקדם או במאוחר: פיניקים, יוונים, הרומאים, ערבים, צרפתית, ספרדים, איטלקים (כן! , גם הם היו פולשים ..). אפילו אמריקאים פלשו לאחרונה במהלך מלחמת העולם השנייה. נאמנה להיסטוריה שלה, סיציליה היא היום ביתם של מהגרים רבים מצפון אפריקה, אלבניה, רומניה ומדינות אחרות. מאז האיחוד האירופי, כמה מצפון אירופה עוברים לכאן.

סיציליה הופכת לאט לאט לקליפורניה של ארה"ב.

https://www.youtube.com/watch?v=98xU6wzUj2o

מה שמושך כאן אנשים הוא מזג האוויר היפה, הידידותיות של הסיציליאנים, האוכל המעולה, היופי הטבעי, המבנים הארכיטקטוניים החל מכנסיות הבארוק ועד למקדשים היוונים. מעטים יודעים שיש כאן בסיציליה יותר מקדשים יווניים מאשר ביוון. ברור שהיוונים הקדמונים שעזבו ארץ הררית כמו יוון בחרו במשהו טוב יותר: סיציליה! אפילו היום, הגנים שלהם שורדים בחלק מהסיציליאנים של היום. אתר זה כאן כדי לעזור לכם לתכנן את החופשה שלכם בסיציליה ולא כדי לשעמם אתכם בהיסטוריה של סיציליה. אם אתם מתעניינים בארכיאולוגיה בסיציליה, אולי תרצו להישאר כאן לנצח. סיציליה היא איים גדולים המוקפים באיים קטנים רבים. אז היזהר: אם תבואו לשבוע לא תוכלו לבקר בהכל. ואנחנו אפילו לא מתחשבים באיים הקטנים יותר של סיציליה. אתר זה נועד לעזור לך לגלות נישות שאינן מנוצלות על ידי תיירות המונית ב

רוצה לבקר בסיציליה? התחל לחקור את הקצה המזרחי הדרומי של הבארוק סיציליה Ragusa Ibla והריביירה

אל תשכח לבקר בדפים אחרים של האתר כמו היכן להישאר לעצות וטיפים.