INFORMACIJA

INFORMACIJA

Čia rasite informacijos apie kitą kelionę į Siciliją. Ką pamatyti, ką daryti, kaip patekti į Siciliją. Patarimai, kaip pasirinkti, kur apsistoti, su įvairių apgyvendinimo vietų pasirinkimu.
Viduržemio jūros širdyje esanti Sicilija jau seniai yra vieta, kur susitinka įvairios kultūros ir klesti civilizacijos..
Visos kaimyninės populiacijos anksčiau ar vėliau perėjo per Siciliją: finikiečiai, graikai, romėnai, arabai, Prancūzų kalba, ispanai, italai (Taip! , jie taip pat buvo užpuolikai ..). Netgi amerikiečiai neseniai įsiveržė per Antrąjį pasaulinį karą. Ištikima savo istorija, Sicilijoje šiandien gyvena daug imigrantų iš Šiaurės Afrikos, Albanija, Rumunija ir kitos šalys. Nuo Europos Sąjungos kai kurie Šiaurės europiečiai čia persikelia.

Sicilija pamažu tampa JAV Kalifornija.

hTTPS://www.youtube.com/watch?v=98xU6wzUj2o

Žmones čia vilioja gražus oras, siciliečių draugiškumas, puikus maistas, natūralų grožį, architektūriniai pastatai nuo baroko bažnyčių iki graikų šventyklų. Mažai kas žino, kad čia, Sicilijoje, yra daugiau graikiškų šventyklų nei Graikijoje. Akivaizdu, kad senovės graikai, palikę tokią kalnuotą žemę kaip Graikija, pasirinko ką nors geresnio: Sicilija! Net šiandien, jų genai išgyvena kai kuriuose dabartiniuose siciliečiuose. Ši svetainė skirta padėti jums planuoti atostogas Sicilijoje ir nenuobodžiauti Sicilijos istorijos. Jei domitės archeologija Sicilijoje, galbūt norėsite čia likti visam laikui. Sicilija yra didelė sala, apsupta daugybės mažų salų. Taigi būkite perspėti: Jei atvyksite savaitei, negalėsite viso to aplankyti. O apie mažesnes Sicilijos salas net nesvarstome. Šios svetainės tikslas – padėti atrasti nišas, kurių nenaudoja masinis turizmas

Nori aplankyti Siciliją? Pradėkite tyrinėti Barokinės Sicilijos Ragusa Ibla ir Rivjeros pietinis rytinis galas

Nepamirškite apsilankyti kituose svetainės puslapiuose, pvz kur apsistoti už patarimus ir patarimus.