INFORMĀCIJA

INFORMĀCIJA

Šeit jūs atradīsiet informāciju par savu nākamo ceļojumu uz Sicīliju. Ko redzēt, ko darīt, kā nokļūt Sicīlijā. Padomi par to, kā izvēlēties apmešanās vietu, izmantojot dažādas naktsmītnes.
Sicīlija ar savu atrašanās vietu Vidusjūras centrā jau sen ir bijusi vieta, kur satiekas dažādas kultūras un plaukst civilizācijas.
Visas kaimiņu populācijas agrāk vai vēlāk ir izgājušas cauri Sicīlijai: feniķieši, grieķi, romieši, arābi, franču, spāņi, itāļi (Jā! , viņi arī bija iebrucēji ..). Pat amerikāņi nesen iebruka Otrā pasaules kara laikā. Pateicoties savai vēsturei, Sicīlija šodien ir mājvieta daudziem imigrantiem no Ziemeļāfrikas, Albānija, Rumānija un citas valstis. Kopš Eiropas Savienības daži ziemeļeiropieši šeit pārceļas.

Sicīlija pamazām kļūst par ASV Kaliforniju.

https://www.youtube.com/watch?v=98xU6wzUj2o

Cilvēkus šeit piesaista skaistais laiks, sicīliešu draudzīgums, izcilais ēdiens, dabiskais skaistums, arhitektūras ēkas, sākot no baroka baznīcām līdz grieķu tempļiem. Tikai daži zina, ka šeit, Sicīlijā, ir vairāk grieķu tempļu nekā Grieķijā. Acīmredzot senie grieķi, kuri atstāja tādu kalnainu zemi kā Grieķija, ir izvēlējušies kaut ko labāku: Sicīlija! Pat šodien, viņu gēni izdzīvo dažos mūsdienu sicīliešiem. Šī vietne ir paredzēta, lai palīdzētu jums plānot savu atvaļinājumu Sicīlijā un nenogurdinātu jūs ar Sicīlijas vēsturi. Ja jūs interesē arheoloģija Sicīlijā, iespējams, vēlēsities palikt šeit uz visiem laikiem. Sicīlija ir liela sala, ko ieskauj daudzas nelielas salas. Tāpēc esiet brīdināts: Ja ieradīsities uz nedēļu, jūs to visu nevarēsit apmeklēt. Un mēs pat nedomājam par mazākajām Sicīlijas salām. Šīs vietnes mērķis ir palīdzēt jums atklāt nišas, kuras neizmanto masu tūrisms

Gribu apmeklēt Sicīliju? Sāciet izpētīt Baroka Sicīlijas Ragusa Ibla un Rivjēras dienvidu austrumu gals

Neaizmirstiet apmeklēt citas vietnes lapas, piemēram kur palikt lai saņemtu padomus un padomus.