BİLGİ

BİLGİ

Burada bir sonraki Sicilya seyahatiniz için bilgi bulacaksınız.. Ne görmek, ne yapalım, Sicilya'ya nasıl gidilir. Konaklama seçenekleriyle nerede konaklayacağınızı nasıl seçeceğinize dair ipuçları.
Akdeniz'in kalbindeki konumuyla Sicilya, uzun zamandan beri farklı kültürlerin buluştuğu ve medeniyetlerin geliştiği bir yer olmuştur..
Bütün komşu halklar er ya da geç Sicilya'dan geçmiştir.: Fenikeliler, Yunanlılar, Romalılar, Araplar, Fransızca, İspanyollar, İtalyanlar (Evet! , onlar da işgalciydi ..). Amerikalılar bile yakın zamanda İkinci Dünya Savaşı sırasında işgal etti. Tarihine sadık kalan Sicilya, bugün Kuzey Afrika'dan birçok göçmene ev sahipliği yapmaktadır., Arnavutluk, Romanya ve diğer ülkeler. Avrupa Birliği'nden beri birkaç Kuzey Avrupalı ​​buraya yerleşiyor.

Sicilya yavaş yavaş ABD'nin Kaliforniya'sı oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=98xU6wzUj2o

İnsanları buraya çeken şey güzel hava, Sicilyalıların dostluğu, mükemmel yemek, doğal güzellik, barok kiliselerden Yunan tapınaklarına kadar uzanan mimari yapılar. Sicilya'da Yunanistan'dakinden daha fazla Yunan tapınağı olduğunu çok az kişi biliyor.. Belli ki Yunanistan gibi dağlık bir ülkeyi terk eden eski Yunanlılar daha iyisini seçmişler.: Sicilya! Bugün bile, genleri günümüzün bazı Sicilyalılarında hayatta kalıyor. Bu site Sicilya'daki tatilinizi planlamanıza yardımcı olmak ve sizi Sicilya tarihi ile sıkmamak için burada.. Sicilya'da arkeoloji ile ilgileniyorsanız, burada sonsuza kadar kalmak isteyebilirsiniz.. Sicilya, birçok küçük adayla çevrili büyük bir adadır.. Bu yüzden uyarılırsınız: Bir haftalığına gelirseniz hepsini ziyaret edemezsiniz.. Sicilya'nın daha küçük adalarını bile düşünmüyoruz.. Bu site, kitle turizmi tarafından sömürülmeyen nişleri keşfetmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Sicilya'yı ziyaret etmek istiyorum? keşfetmeye başlayın Barok Sicilya Ragusa Ibla ve Riviera'nın güney doğu ucu

gibi sitenin diğer sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın nerede kalınır tavsiye ve ipuçları için.