ІНФО

ІНФО

Тут ви знайдете інформацію для вашої наступної поїздки на Сицилію. Що подивитися, що робити, як дістатися до Сицилії. Поради щодо того, як вибрати місце для проживання з вибором розміщення.
Сицилія, розташована в самому серці Середземномор'я, здавна була місцем зустрічі різних культур і процвітання цивілізацій..
Усі сусідні народи рано чи пізно пройшли через Сицилію: фінікійці, греки, римляни, араби, французький, іспанці, італійці (Так! , вони теж були загарбниками ..). Навіть американці вторглися нещодавно під час Другої світової війни. Вірна своїй історії Сицилія сьогодні є домом для багатьох іммігрантів з Північної Африки, Албанія, Румунії та інших країн. З часів Європейського Союзу кілька жителів Північної Європи переселяються сюди.

Сицилія поступово перетворюється на Каліфорнію США.

Людей сюди приваблює чудова погода, дружелюбність сицилійців, відмінна їжа, природна краса, архітектурні споруди, починаючи від барокових церков і закінчуючи грецькими храмами. Мало хто знає, що грецьких храмів тут, на Сицилії, більше, ніж у Греції. Очевидно, стародавні греки, які залишили такий гористий край, як Греція, вибрали щось краще: Сицилія! Навіть сьогодні, їхні гени збереглися в деяких із сучасних сицилійців. Цей сайт тут, щоб допомогти вам спланувати свою відпустку на Сицилії, а не втомлювати вас історією Сицилії. Якщо вас цікавить археологія на Сицилії, ви можете залишитися тут назавжди. Сицилія - ​​це великий острів, оточений багатьма дрібними островами. Тож попереджаємо: Якщо ви приїдете на тиждень, ви не зможете все відвідати. І ми навіть не розглядаємо менші острови Сицилії. Цей сайт має на меті допомогти вам відкрити ніші, які не використовуються масовим туризмом

Хочу відвідати Сицилію? Почніть досліджувати Південно-східний край барокової Сицилії Рагуза Ібла та Рив'єра

Не забувайте відвідувати інші сторінки сайту, як де зупинитися за порадами та підказками.