ІНФО

ІНФО

Тут ви знайдете інформацію для вашої наступної поїздки на Сицилію. Що подивитися, що робити, як дістатися до Сицилії. Поради щодо того, як вибрати місце для проживання з вибором розміщення.
Сицилія, розташована в самому серці Середземномор'я, здавна була місцем зустрічі різних культур і процвітання цивілізацій..
Усі сусідні народи рано чи пізно пройшли через Сицилію: фінікійці, греки, римляни, араби, французький, іспанці, італійці (Так! , вони теж були загарбниками ..). Навіть американці вторглися нещодавно під час Другої світової війни. Вірна своїй історії Сицилія сьогодні є домом для багатьох іммігрантів з Північної Африки, Албанія, Румунії та інших країн. З часів Європейського Союзу кілька жителів Північної Європи переселяються сюди.

Сицилія поступово перетворюється на Каліфорнію США.

HTTPS://www.youtube.com/watch?v=98xU6wzUj2o

Людей сюди приваблює чудова погода, дружелюбність сицилійців, відмінна їжа, природна краса, архітектурні споруди, починаючи від барокових церков і закінчуючи грецькими храмами. Мало хто знає, що грецьких храмів тут, на Сицилії, більше, ніж у Греції. Очевидно, стародавні греки, які залишили такий гористий край, як Греція, вибрали щось краще: Сицилія! Навіть сьогодні, їхні гени збереглися в деяких із сучасних сицилійців. Цей сайт тут, щоб допомогти вам спланувати свою відпустку на Сицилії, а не втомлювати вас історією Сицилії. Якщо вас цікавить археологія на Сицилії, ви можете залишитися тут назавжди. Сицилія - ​​це великий острів, оточений багатьма дрібними островами. Тож попереджаємо: Якщо ви приїдете на тиждень, ви не зможете все відвідати. І ми навіть не розглядаємо менші острови Сицилії. Цей сайт має на меті допомогти вам відкрити ніші, які не використовуються масовим туризмом

Хочу відвідати Сицилію? Почніть досліджувати Південно-східний край барокової Сицилії Рагуза Ібла та Рив'єра

Не забувайте відвідувати інші сторінки сайту, як де зупинитися за порадами та підказками.